Ponad 15 lat na rynku.

FIRMA MILA

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku polskim w sprzedaży aut używanych -krajowych z Unii Europejskiej jak również ze Stanów Zjednoczonych i Kanady. W swojej ofercie posiadamy auta bezwypadkowe od pierwszych właścicieli jak również samochody, które miały historię po kolizyjną, czy po wypadkową, gdzie w większości przypadków posiadamy dokumentację fotograficzną bądź wykaz, które elementy były naprawiane.


WSPÓŁPRACA

Poza tym nasza firma zajmuje się finansowaniem (kredyt, leasing) aut sprzedawanych przez nas jak również z poza naszej firmy. Współpracujemy z dwudziestoma dwoma bankami dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najlepszą ofertę dostępną na rynku.

dodatkowe usługi

Ponadto nasza firma zajmuje się szeroko pojętym autodetailingiem począwszy od profesjonalnego mycia sprzątania i prania, a skończywszy na wyciąganiu wgnieceń bez lakierowania, smart naprawach lakieru czy renowacji skórzanej tapicerki.


szanujemy twój czas

Dopełnieniem naszych usług jest rejestracja w  Państwa imieniu samochodu w Wydziale Komunikacji, Urzędzie Celnym, Skarbowym. Wykonujemy tłumaczenia dokumentów jeżeli samodzielnie kupiliście Państwo auto poza granicą Polski..

Korzyści wynikające ze współpracy z Naszą firmą.

auto komis

01 Znana historia pojazdu: często posiadamy dokumentację fotograficzną, książkę serwisową, faktury dokumentujące naprawy i wymiany w aucie

02 Mozłiwość sprawdzenia naszego auta w wybranym przez Państwa serwisie, udostępniamy również telefonicznie oraz mailowo dane samochodu potrzebne do sprawdzenia samochodu w internecie, serwisie, itp.

03 Kredyt samochodowy w jeden dzień. Nasze doświadczenie zdobyte przez wiele lat w branży samochodowej, pozwoliło nam przygotować dla Państwa ofertę finansowania na bardzo dobrych warunkach finansowych oraz czasowych.

04 Pisemna gwarancja na stan techniczny nawet do dwóch lat ! Nasza firma we współpracy z firmą Cargwarant ma przyjemność przedstawić Państwu szeroki zakres gwarancji na samochód używany, nawet do dwóch lat od zakupu w naszej firmie.

auta z usa

01 Fachowe doradztwo na etapie poszukiwań samochodu  aż po jego dostarczenie pod dom klienta.

02 System monitorowania podruży pojazdu pojazdu począwszy od zakupu w domu aukcyjnym aż po jego przywiezienie pod dom klienta.

03 Doradztwo w zakresie kupna części do wylicytowanego samochodu, wyboru warsztatu balcharsko-lakierniczego, warsztatu samochodowego, serwisu elektro-technicznego.

04 Możliwość załatwienia za klienta wszystkich formalności związanych z odprawą celno skarbową, zapłatą podatku akcyzowego, wyceną rzeczoznawcy oraz zarejestrowaniem auta w Wydziale Komunikacji.

autodetailing

01 Fachowe doradztwo w zakresie tego co w samochodzie jest do wyczyszczenie, wypolerowania lub naprawy. Doradzamy naszym klientom tak by efekt był na najwyższym poziomie zachowując przy tym rozsądek cenowy.

02 Profesjonalne kosmetyki oraz urządzenia. W autodetailingu oprócz wiedzy, umiejętności i chęci potrzebne są również odpowiednie kosmetyki i sprzęt. Pracujemy z najlepszymi, Colourlock, Adbl, Soft 99, Norton, 3M, Flex, Gliptone, Karcher, Menzerna, Rupes, Sonax.

03 Doradztwo z zakresu pielęgnacji samochodu wewnątrz jak i na zewnątrz po zabiegach autodetailngowych w naszej firmie.

04 Doradztwo w jaki sbosób można samemu dbać o własny samochód w domowych warunkach. Objaśnienie jakich kosmetyków oraz sprzętu używać podczas zabiegów kosmetycznych przy własnym aucie.